Malarz budowlany – Szwajcaria

ABC Work | 32-35 CHF /h. + diety | Szwajcaria | Zarobki: nie podano
ABC Work (licencja nr 12912) – Aktualnie dla naszych szwajcarskich partnerów poszukujemy osób do pracy na stanowisku Malarz budowlany

Poszukujemy osób z całej Polski.
Szukasz pracy w innym zawodzie? Twoi znajomi szukają pracy za granicą?
Wyślij CV a z pewnością znajdziemy dla Ciebie ofertę.

Malarz budowlany

Miejsce pracy: St. Gallen, Szwajcaria

Oferujemy:

Wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia (32-35 CHF /h. + diety)
zatrudnienie na warunkach szwajcarskich
stała opieka polskiego koordynatora
pomoc w dopełnieniu formalności związanych z wyjazdem
indywidualnie ustalany termin wyjazdu
możliwość skorzystania z firmowego zakwaterowania
ubezpieczenie zdrowotne
liczba godzin zagwarantowana w umowie
terminowo wypłacane wynagrodzenie
dobre warunki pracy, miła atmosfera
indywidualne podejście do każdego kandydata
premie za polecenie kandydata do pracy
Zakres obowiązków:

Malowanie elewacji na zewnątrz i wewnątrz
Wymagania:

Doświadczenie na stanowisku
Przynajmniej komunikatywna znajomość języka niemieckiego
Prawo jazdy i własny samochód dostępny na wyjazd
Gotowość do podjęcia pracy w miejscu wskazanym przez pracodawcę
Odpowiedzialność, dokładność
Jeśli masz jakiekolwiek pytania, skontaktuj się z nami za pomocą formularza kontaktowego.

Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zamieszczonych w niniejszym formularzu oraz dołączonych dokumentach przez ABC Work Sp. z o.o. Sp. K., ul. Terebelska 67a, 21-500 Biała Podlaska, KRS:0000573024 w celu związanym z udziałem mojej osoby w niniejszym w procesie rekrutacyjnym.”

Jeśli chcesz, żebyśmy wykorzystali Twoją aplikację w przyszłych procesach rekrutacyjnych, dołącz poniższą klauzulę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zamieszczonych w niniejszym formularzu oraz dołączonych dokumentach przez ABC Work Sp. z o.o. Sp. K., ul. Terebelska 67a, 21-500 Biała Podlaska, KRS:0000573024 w przyszłych procesach rekrutacyjnych organizowanych przez Administratora Danych Osobowych.”

Informujemy, że udostępnianie danych jest obowiązkowe, w celu realizacji usługi.
Kraj pracy:
Szwajcaria
Zarobki:
32-35 CHF /h. + diety
Nazwa agencji pracy:
ABC Work
Więcej na stronie www:
Nie masz CV?
Sprawdź nasz poradnik i zobacz jak napisać dobre CV
Uważaj na fałszywe oferty pracy!!!
Przeczytaj jakie sztuczki stosują oszuści i jak się przed nimi ustrzec.

Dane ogłoszeniodawcy

Kontakt: ABC Work
Telefon: +48 570 221 444
Nr ogłoszenia: 98180
Dodano dnia: 28.07.2020r
Ilość wyświetleń:

Wyślij szybki e-mail do ogłoszeniodawcy

Inne ogłoszenia tego użytkownika:

Tokarz konwencjonalny – Niemcy

Niemcy ABC Work 29.09.2020r.

Monter okien – Niemcy

Kamieniarz – Niemcy

Parkieciarz – Szwajcaria

Szwajcaria ABC Work 29.09.2020r.

Pomocnik budowlany – Austria

Austria ABC Work 29.09.2020r.

Zbrojarz – Austria

Nowe ogłoszenia na e-mail

Powiadomienia o nowych ofertach na skrzynę pocztową.