Pracownik magazynu

Kamil | | Irlandia | Zarobki: nie podano
Irlandzka firma Blackwater Tyres Services poszukuje do pracy osób na stanowisko Pracownik magazynu

Prosimy o podanie stanowiska w tytule wiadomości oraz nr referencyjnego
Numer referencyjny: 0519

Miejsce pracy: Rathcormac Tyres, Mondaniel, Rathcormac, Co. Cork.
Data rozpoczęcia pracy: od zaraz

Gastamo Job Service to polska agencja pośrednictwa pracy za granicą o nr. 13346 KRAZ.
Przedstawiona oferta należy do pracodawcy zagranicznego. Kandydat będzie zatrudniony u pracodawcy zagranicznego na warunkach obowiązujących w danym kraju

Obowiązki: odbiór załadunków, kontrole i sprawozdania, przyjmowanie i oznaczanie towarów, kontrola bezpieczeństwa ładunku, załadunek samochodów na następny dzień, przewożenie towarów między halą a garażem, sortowanie i układanie towarów w określonym porządku, dbanie o sprzęt firmy, utrzymywanie porządku w swoim miejscu pracy.

Wymagania:
- dobra znajomość j. angielskiego
- doświadczenie w pracy na stanowisku pracownika magazynu
- umiejętność pracy w zespole, elastyczność
- dokładność, zręczność i samodzielność
- życzliwość w kontakcie z klientami
- mile widziane uprawnienia na wózki widłowe

Oferujemy:
- umowę o pracę z zagranicznym pracodawcą
- WYNAGRODZENIE: 12 euro/h brutto (po 2 miesiącach podwyżka)
- darmowe zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę (przez pierwszy miesiąc)
- wsparcie naszych konsultantów w koordynowaniu zatrudnienia

Aplikacje prosimy kierować na adres: info@gastamo.pl
Prosimy o umieszczanie w aplikacji obowiązującej klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych.
Jesteśmy do państwa dyspozycji pod nr tel.: 14 635 15 20
Kraj pracy:
Irlandia
Nazwa agencji pracy:
Kamil
Nie masz CV?
Sprawdź nasz poradnik i zobacz jak napisać dobre CV
Uważaj na fałszywe oferty pracy!!!
Przeczytaj jakie sztuczki stosują oszuści i jak się przed nimi ustrzec.

Dane ogłoszeniodawcy

Kontakt: Gastamo Jobservice
Telefon: 146351520
Nr ogłoszenia: 97234
Dodano dnia: 14.07.2020r
Ilość wyświetleń:

Wyślij szybki e-mail do ogłoszeniodawcy

Inne ogłoszenia tego użytkownika:

pracownik restauracji

Austria 28.07.2020r.

wylewkarz

wylewkarz

Niemcy 28.07.2020r.

Elektryk

Elektryk

pokojowka

pokojowka

Niemcy 27.07.2020r.

spawacz

spawacz

Anglia 27.07.2020r.

monter instalacji grzewczych

monter rusztowan

Niemcy 11,88 27.07.2020r.

pomocnik przy zbiorach