Hydraulik ze spawaniem autogenem – Niemcy (bez języka)

ABC Work | uzależnione od doświadczenia 12 € brutto / godzina + 24€ netto diety + darmowe zakwaterowanie | Niemcy | Zarobki: nie podano
ABC Work (licencja nr 12912) – Aktualnie dla naszych niemieckich partnerów poszukujemy osób do pracy na stanowisku Hydraulik ze spawaniem autogenem

Poszukujemy osób z całej Polski.
Szukasz pracy w innym zawodzie? Twoi znajomi szukają pracy za granicą?
Wyślij CV a z pewnością znajdziemy dla Ciebie ofertę.

Hydraulik ze spawaniem autogenem

Miejsce pracy: ok. Ausgburg Niemcy

Oferujemy:
+ Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia 12 € brutto / godzina + 24€ netto diety + darmowe zakwaterowanie
+ niemiecka umowa o pracę na czas nieokreślony
+ nieopodatkowany dodatek do każdego dnia pracy
+ stała opieka polskiego koordynatora
+ pomoc w dopełnieniu formalności związanych z wyjazdem
+ indywidualnie ustalany termin wyjazdu
+ możliwość skorzystania z firmowego zakwaterowania
+ ubezpieczenie zdrowotne
+ liczba godzin zagwarantowana w umowie
+ terminowo wypłacane wynagrodzenie
+ dobre warunki pracy, miła atmosfera
+ indywidualne podejście do każdego kandydata
+ premie za polecenie kandydata do pracy

Zakres obowiązków:
- montaż instalacji sanitarnych

Wymagania:
- mile widziane wykształcenie kierunkowe
- własne auto dostępne na wyjazd
- wymagane prawo jazdy kat. B i samochód

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, skontaktuj się z nami za pomocą formularza kontaktowego.

Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zamieszczonych w niniejszym formularzu oraz dołączonych dokumentach przez ABC Work Sp. z o.o. Sp. K., ul. Terebelska 67a, 21-500 Biała Podlaska, KRS:0000573024 w celu związanym z udziałem mojej osoby w niniejszym w procesie rekrutacyjnym.”

Jeśli chcesz, żebyśmy wykorzystali Twoją aplikację w przyszłych procesach rekrutacyjnych, dołącz poniższą klauzulę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zamieszczonych w niniejszym formularzu oraz dołączonych dokumentach przez ABC Work Sp. z o.o. Sp. K., ul. Terebelska 67a, 21-500 Biała Podlaska, KRS:0000573024 w przyszłych procesach rekrutacyjnych organizowanych przez Administratora Danych Osobowych.”

Informujemy, że udostępnianie danych jest obowiązkowe, w celu realizacji usługi.
Kraj pracy:
Niemcy
Zarobki:
uzależnione od doświadczenia 12 € brutto / godzina + 24€ netto diety + darmowe zakwaterowanie
Nazwa agencji pracy:
ABC Work
Więcej na stronie www:
Nie masz CV?
Sprawdź nasz poradnik i zobacz jak napisać dobre CV
Uważaj na fałszywe oferty pracy!!!
Przeczytaj jakie sztuczki stosują oszuści i jak się przed nimi ustrzec.

Dane ogłoszeniodawcy

Kontakt: ABC Work
Telefon: +48 570 221 444
Nr ogłoszenia: 97221
Dodano dnia: 14.07.2020r
Ilość wyświetleń:

Wyślij szybki e-mail do ogłoszeniodawcy

Inne ogłoszenia tego użytkownika:

Hydraulik – Berlin, Niemcy

Niemcy 11€ /h. + do 7€ netto diety godzinowej ABC Work 29.07.2020r.

Pokojówka – Niemcy

Niemcy 1400 € netto ABC Work 29.07.2020r.

Parkieciarz – Niemcy

Niemcy 2250 € netto ABC Work 29.07.2020r.

Cieśla szalunkowy – Austria

Austria 4,37€ /h. + 26,40 + 15 € dodatku ABC Work 28.07.2020r.

Frezer CNC – Austria

Austria uzależnione od doświadczenia ABC Work 28.07.2020r.

Płytkarz – Austria

Dekarz – Szwajcaria

Szwajcaria 32-35 CHF /h. + diety ABC Work 28.07.2020r.

Płytkarz – Szwajcaria

Malarz budowlany – Szwajcaria

Monter okien – Szwajcaria

Szwajcaria 35 CHF /h. + 17 CHF diety ABC Work 28.07.2020r.

Nowe ogłoszenia na e-mail

Powiadomienia o nowych ofertach na skrzynę pocztową.