Kierowca C+E

work'n europe | | Niemcy | Zarobki: nie podano
Kierowca C+E (m/k) Saarbrücken
Opis stanowiska:
• praca w systemie 4/1,
• trasy międzynarodowe na odcinkach Niemcy-Francja,
• różne typy pojazdów,
• rozładunek pojazdu w większości należy do zadań kierowcy.
Wymagania:
• ważne prawo jazdy kategorii C+E, świadectwo kwalifikacji zawodowych oraz karta kierowcy,
• minimum komunikatywna znajomość języka niemieckiego,
• doświadczenie w transporcie,
• uprawnienia ADR oraz na wózki widłowe będą dodatkowym atutem,
• znajomość języka angielskiego mile widziana,
• gotowość do pracy w systemie 4/1.
Oferujemy:
• atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o niemiecką umowę o pracę,
• pracę w stabilnym przedsiębiorstwie z doświadczeniem,
• pełne wsparcie w trakcie negocjacji z potencjalnym pracodawcą,
• pomoc w zakresie przygotowania dokumentów aplikacyjnych.
Kraj pracy:
Niemcy
Nazwa agencji pracy:
work'n europe
Nie masz CV?
Sprawdź nasz poradnik i zobacz jak napisać dobre CV
Uważaj na fałszywe oferty pracy!!!
Przeczytaj jakie sztuczki stosują oszuści i jak się przed nimi ustrzec.

Dane ogłoszeniodawcy

Kontakt: Mateusz Kula
Telefon: 725537666
Nr ogłoszenia: 76297
Dodano dnia: 15.08.2019r
Aktualizacja: 08.08.2023r
Ilość wyświetleń:

Wyślij szybki e-mail do ogłoszeniodawcy

Ogłoszenia podobne:

Nowe ogłoszenia na e-mail

Powiadomienia o nowych ofertach na skrzynę pocztową.