CHEF DE PARTIE / KUCHARZ – niemiecka umowa PRACA NA STAŁE, premia 250 €

Walter Fach Kraft Personal GmbH | | Niemcy | Zarobki: nie podano
Walter-Fach-Kraft Personal GmbH, niemiecki pracodawca z 22-letnim stażem, zatrudniający pracowników na terenie Niemiec i Austrii. Gwarantujący niemiecką umowę o pracę i dostęp do wszelkich świadczeń socjalnych

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:
Kucharz / Kucharka
miejsce pracy: Niemcy

Szukasz stałej pracy na niemieckiej umowie, zatrudnienia bezpośrednio w restauracji? Chcesz się rozwijać zawodowo i zarabiać dobre pieniądze ? Ta oferta stworzona jest dla Ciebie !

Zakres obowiązków kucharza / kucharki:
przyrządzanie posiłków dla gości restauracji,
aktywny udział w tworzeniu menu.

Wymagania:
znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym (warunek konieczny),
doświadczenie w pracy na stanowisku kucharz / kucharka.

Oferujemy:

1.Stałą niemiecką umowę o pracę bezpośrednio z restauracją hotelu.
2.Mieszkanie w dogodnej lokalizacji.
3.Ekstra premia 250 € po przepracowanym pierwszym miesiącu.
4.Ubezpieczenie socjalne oraz zdrowotne.
5.Płatne urlopy i premie świąteczne.
6.Terminowe i atrakcyjne wynagrodzenie.
7.Bezpłatne ubranie.
8.Kompletna pomoc w załatwieniu spraw urzędowych (zameldowaniu, uzyskaniu korzystnej klasy podatkowej, kindergeldu).

... oraz wiele więcej.
Zainteresowany ?

Wyślij CV na adres: info@walterfachkraft.pl lub dzwoń pod numer tel.:+48 713666081

Wszystkie oznaczenia są skierowane do obu płci.

Prosimy o dodanie klauzuli:
Kraj pracy:
Niemcy
Nazwa agencji pracy:
Walter Fach Kraft Personal GmbH
Więcej na stronie www:
Nie masz CV?
Sprawdź nasz poradnik i zobacz jak napisać dobre CV
Uważaj na fałszywe oferty pracy!!!
Przeczytaj jakie sztuczki stosują oszuści i jak się przed nimi ustrzec.

Dane ogłoszeniodawcy

Kontakt: Walter-Fach-Kraft Personal GmbH
Telefon: 713666081
Nr ogłoszenia: 68528
Dodano dnia: 15.04.2019r
Ilość wyświetleń:

Wyślij szybki e-mail do ogłoszeniodawcy

Inne ogłoszenia tego użytkownika:

POKOJOWY / POKOJÓWKA hotele 4* i 5*, niemiecka umowa , premia 100 €

Niemcy Walter Fach Kraft Personal GmbH 19.04.2019r.

SPAWACZ TIG/WIG! AUSTRIA! Pensja do 2600€! Na stałe + Mieszkanie!

Austria Walter-Fach-Kraft Personal GmbH 19.04.2019r.

SPAWACZ MIG/MAG! AUSTRIA! Pensja do 2600€! Na stałe + Mieszkanie!

PROGRAMISTA CNC! AUSTRIA! WYSOKIE ZAROBKI + MIESZKANIE!

ELEKTRYK AUSTRIA! 13. i 14. pensja + Mieszkanie + Premie!

MECHANIK SAMOCHODOWY (NIEMCY) – NIEMIECKIE WARUNKI+MIESZKANIE!

MECHANIK SAMOCHODOWY (NIEMCY) –  NIEMIECKIE WARUNKI+MIESZKANIE!

Niemcy Walter-Fach-Kraft Personal GmbH 19.04.2019r.

KUCHARZ/-RKA (NIEMCY) – premia 250 €, niemiecka umowa PRACA NA STAŁE

POMOC KUCHENNA do Niemiec! Super praca od zaraz ! Na stałe!

Nowe ogłoszenia na e-mail

Powiadomienia o nowych ofertach na skrzynę pocztową.