Samotny senior do opieki na święta – opiekunka bez języka

CENTRUM JĘZYKOWE KONIK Magdalena Kopacz | | Niemcy | Zarobki: nie podano
Centrum Językowe Konik www.pracadlaopiekunek24.pl
oferuje pracę w opiece dla Opiekunek i Opiekunów osób starszych na terenie całych Niemiec.
Nasza solidność i wysoka pozycja rynkowa w 2018 roku została potwierdzona wyróżnieniem
,, Pracodawca Godny Zaufania".

Jeżeli szukasz dobrej i rzetelnej firmy - zgłoś się do nas !!!
Czekamy właśnie na Ciebie.

Zlecenie dla opiekunki (oferta na podstawy niemieckiego ) nr: 478/12

Miejsce pracy: Niemcy - Mainaschaft 63814
Termin wyjazdu: 19.12
Wynagrodzenie: 800€ + PREMIA SWIĄTECZNA

Ogólny opis:
Sprawdzone zastępstwo !
Do opieki pan 92 lat - choruje na początkującą demencję, jest częściowo inkontynentny, ma problemy ze słuchem, krążeniem krwi, porusza się przy rollatorze, potrzebuje pomocy przy myciu, lubi chodzić na spacery, czytać gazety , grać w gry, do obowiązków opiekunki należą także :pranie sprzątanie, gotowanie, zakupy, do dyspozycji opiekunki jest Internet, rower.
Zakres obowiązków:
- prowadzenie domu (gotowanie, sprzątanie, pranie prasowanie).
- pomoc w codziennych czynnościach.
- dotrzymywanie towarzystwa, wspólne spędzanie czasu.
ZADZWOŃ I POZNAJ SZCZEGÓŁY ZLECENIA.

Wymagania:
- doświadczenie w opiece
- chęci do pracy

ZAPEWNIAMY:
> Legalne zatrudnienie w oparciu o polskie ubezpieczenie lub niemieckie - NIEMIECKA EMERYTURA
> Wynagrodzenie uzależnione od znajomości języka i warunków pracy do 1500€
> Terminowość wypłat wynagrodzenia w euro lub złotówkach
> Transport oraz zwrot kosztów podróży
> Bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie
> Bonus w postaci premii za promowanie firmy 50€
> Podwójne diety i premie na święta
> Płatne postojowe dla pracownika podczas urlopu w Polsce
> Opiekę i stały kontakt z koordynatorem na terenie Niemiec i Polski
> Nie pobieramy żadnej prowizji

W SWOJEJ OFERCIE POSIADAMY ZLECENIA Z TERENU CAŁYCH NIEMIEC na 4-6-8 lub 12 tygodni
Zaopiekuj się seniorką lub seniorem, osobami samotnymi lub małżeństwami.

CODZIENNIE NOWE NIEPUBLIKOWANE OFERTY PRACY, ZASTĘPSTWA I ZMIANY

JUŻ DZISIAJ DOŁĄCZ DO GRONA ZADOWOLONYCH OPIEKUNEK I OPIEKUNÓW

Zapraszam na naszą stronę internetową: www.pracadlaopiekunek24.pl

KONTAKT:
osoby zainteresowane proszone są o przesłanie swojej aplikacji (cv+zdjęcie) na adres:
justynamierzwinska.konik@gmail.com
filipczukrekrutacja @gmail.com
jolantazaczyk.konik@gmail.com

576 115 628
731 913 716
570 718 736
LUB
- wyślij SMS o treści OPIEKA (oddzwonimy)
pracujemy w dni robocze od 8 do 16
Kraj pracy:
Niemcy
Nazwa agencji pracy:
CENTRUM JĘZYKOWE KONIK Magdalena Kopacz
Nie masz CV?
Sprawdź nasz poradnik i zobacz jak napisać dobre CV
Uważaj na fałszywe oferty pracy!!!
Przeczytaj jakie sztuczki stosują oszuści i jak się przed nimi ustrzec.

Dane ogłoszeniodawcy

Kontakt: Dzial Rekrutacji
Telefon: 576115628
Nr ogłoszenia: 60839
Dodano dnia: 06.12.2018r
Ilość wyświetleń:

Wyślij szybki e-mail do ogłoszeniodawcy

Inne ogłoszenia tego użytkownika:

Spokojne zlecenie do samotnego seniora z Fellbach

Niemcy CENTRUM JĘZYKOWE KONIK Magdalena Kopacz 11.12.2018r.

Samotny senior z Tübingen szuka opiekuna z dobrym niemieckim

Sprawdzone zastępstwo do małżeństwa -osobne mieszkanie dla opiekunki

Super grudniowe zastępstwo do małżeństwa od 19.12

Sprawdzone spokojne zlecenie na święta od 17.12

Niemcy CENTRUM JĘZYKOWE KONIK Magdalena Kopacz 10.12.2018r.

Opiekunka z dobrym niemieckim do samotnego seniora na święta

Małżeństwo z okolic Stuttgartu szuka opiekunki z podstawami

Sprawdzone zastępstwo dla opiekunki z kom.niem. i prawem jazdy

Zlecenie dla opiekuna bez języka niemieckiego od 14.12

Sprawdzone zastępstwo do leżącej seniorki od 19.12

Niemcy CENTRUM JĘZYKOWE KONIK Magdalena Kopacz 07.12.2018r.

Nowe ogłoszenia na e-mail

Powiadomienia o nowych ofertach na skrzynę pocztową.