ŚLUSARZ – wysoka podstawa + dieta, niemiecka umowa + mieszkanie

Walter Fach Kraft Personal GmbH | | Niemcy | Zarobki: nie podano
Walter-Fach-Kraft Personal GmbH, niemiecki pracodawca z 21-letnim stażem, zatrudniający pracowników na terenie Niemiec i Austrii. Gwarantujący niemiecką umowę o pracę i dostęp do wszelkich świadczeń socjalnych.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko
ŚLUSARZ
kraj: Niemcy

Wysoka podstawa, do tego dieta i komfortowe mieszkanie, a to wszystko na niemieckiej umowie o pracę - brzmi dobrze? Wyślij CV i zacznij wymarzoną pracę

Zakres obowiązków ślusarza :
- obsługa maszyn do obróbki metalu,
- szlifowanie oraz polerowanie form metalowych.

Wymagania:
- doświadczenie w pracy jako ślusarz,
- znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym (warunek konieczny).

Oferujemy:
1. Niemiecką umowę o prace na czas nieokreślony.
2. Mieszkanie w dogodnej lokalizacji.
3. Niemieckie ubezpieczenie socjalne oraz zdrowotne.
4. Płatne urlopy i premie świąteczne.
5. Do 200 € za polecenie dodatkowego pracownika.
6. Możliwość otrzymania zaliczki już po pierwszym przepracowanym tygodniu.
7. Terminowe i atrakcyjne wynagrodzenie.
8. Bezpłatne ubranie ochronne i robocze.
9. Kompletna pomoc w załatwieniu spraw urzędowych (zameldowaniu, uzyskaniu korzystnej klasy podatkowej, Kindergeld).
10. Łatwy dojazd do miejsca pracy oraz pomoc przy organizacji wyjazdu do Niemiec.

... oraz wiele więcej

Zainteresowany ?

Wyślij CV na adres: info@walterfachkraft.pl lub dzwoń pod numery tel.:
+48 713666081
Wszystkie oznaczenia są skierowane do obu płci

Prosimy o dodanie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity:Dz. U. 2016 r. poz. 922)
Kraj pracy:
Niemcy
Nazwa agencji pracy:
Walter Fach Kraft Personal GmbH
Więcej na stronie www:
Nie masz CV?
Sprawdź nasz poradnik i zobacz jak napisać dobre CV
Uważaj na fałszywe oferty pracy!!!
Przeczytaj jakie sztuczki stosują oszuści i jak się przed nimi ustrzec.

Dane ogłoszeniodawcy

Kontakt: Walter-Fach-Kraft Personal GmbH
Telefon: 713666081
Nr ogłoszenia: 60836
Dodano dnia: 06.12.2018r
Ilość wyświetleń:

Wyślij szybki e-mail do ogłoszeniodawcy

Inne ogłoszenia tego użytkownika:

Praca biurowa we Wrocławiu z językiem rumuńskim - wysokie zarobki

Niemcy Walter Fach Kraft Personal GmbH 18.12.2018r.

ELEKTRYK z językiem niemieckim, opłacone zakwaterowanie

Świetna oferta ELEKTRYK z jęz. Niemieckim opłacone zakwaterowanie

SPAWACZ MIG – MAG z językiem niemieckim, opłacone mieszkanie

Świetna oferta ŚLUSARZ z jęz. niemieckim

KELNER / KELNERKA – premia 200 €, mieszkanie, niemiecka umowa

KELNER  / KELNERKA – premia 200 €, mieszkanie, niemiecka umowa

Niemcy Walter Fach Kraft Personal GmbH 17.12.2018r.

KELNER – niemiecka umowa o pracę, premia 200 €, mieszkanie

KELNER  – niemiecka umowa o pracę, premia 200 €, mieszkanie

Nowe ogłoszenia na e-mail

Powiadomienia o nowych ofertach na skrzynę pocztową.