Spawacz 121/UP (Leipzig / Niemcy)

IP Service GmbH | | Niemcy | Zarobki: nie podano
Zatrudnimy spawaczy 121/UP Offshore (Leipzig /Niemcy)
Pracodawca: IP Service GmbH
Miejsce pracy: Leipzig, Niemcy

Obowiązki:
- Spawanie przy produkcji podzespołów do wież wiatrowych na hali produkcyjnej (Offshore)

Wymagania:
- Doświadczenie w zawodzie
- Aktualne certyfikaty spawalnicze 121, żłobkowanie powietrzem i elektrodą
- Znajomość języka niemieckiego w stopniu pozwalającym na wykonywanie pracy

Oferujemy:
- Niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony
- Wynagrodzenie w wysokości 20,00 € brutto/godz.
- Dodatki na nadgodziny, pracę w nocy, niedziele etc.
- Dla pracowników pracujących w naszej firmie powyżej 6 miesięcy dodatek urlopowy
i bożonarodzeniowy (wypłacany raz w roku)
- Wypłata w terminie
- Pracę na 3 zmiany
- Bezpłatne zakwaterowanie
- Pomoc przy formalnościach urzędowych w Niemczech
- Niemieckie ubezpieczenie zdrowotne i rentowe
- Ubranie robocze + przyłbicę z nawiewem

W razie zainteresowania ofertą, proszę o przesłanie CV (w języku polskim lub niemieckim) i certyfikatów spawalniczych wraz z podaniem terminu dyspozycyjności na adres job@ips-personal.com / Tel.: +48 605 304 469
Kraj pracy:
Niemcy
Nazwa agencji pracy:
IP Service GmbH
Nie masz CV?
Sprawdź nasz poradnik i zobacz jak napisać dobre CV
Uważaj na fałszywe oferty pracy!!!
Przeczytaj jakie sztuczki stosują oszuści i jak się przed nimi ustrzec.

Dane ogłoszeniodawcy

Kontakt: Agnieszka
Nr ogłoszenia: 147149
Dodano dnia: 28.04.2023r
Ilość wyświetleń:

Wyślij szybki e-mail do ogłoszeniodawcy

Ogłoszenia podobne:

Nowe ogłoszenia na e-mail

Powiadomienia o nowych ofertach na skrzynę pocztową.