HYDRAULIK

| | Holandia | Zarobki: nie podano
JOB-NOW działająca na zlecenie EUROPA JOB jako agencja zatrudnienia posiadająca certyfikat o numerze rejestru 8455, zatrudni osoby na stanowisku:
HYDRAULIK

Miejsce pracy: Holandia (w miejscowościach: Almere, Zutphen, Maastricht)

Rozpoczęcie pracy: Styczeń 2023

Opis stanowiska:
• instalowanie hydrauliki oraz kotłów centralnego ogrzewania
• instalowanie i regulowanie rur oraz drenaży
• odczytywanie schematów i rysunków mechanicznych

Wymagania:
• doświadczenie na stanowisku hydraulik
• mile widziane doświadczenie w pracy na terenie Holandii
• przynajmniej komunikatywny język angielski bądź niemiecki (chociaż jedna osoba na brygadę)
• prawo jazdy oraz samochód są mile widziane
• pracowitość
• systematyczność
• dokładność

Oferujemy:
• stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie ze stabilnymi i długoterminowymi projektami
• zatrudnienie bezpośrednio u holenderskiego pracodawcy
• bezpłatne zakwaterowanie w pokoju jednoosobowym z darmowym Internetem
• możliwość ubiegania się o pasek wynagrodzeń po otrzymaniu wypłaty na konto bankowe
• opiekę i pomoc polskiego rekrutera, również po rozpoczęciu zatrudnienia
• terminową płatność wynagrodzenia na podany rachunek bankowy
• bezpłatne korzystanie z profesjonalnych bezprzewodowych elektronarzędzi
• umowę o pracę na warunkach holenderskich
• wynagrodzenie wypłacane co tydzień

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie CV na adres mailowy: biuro@job-now.pl .

W TEMACIE WIADOMOŚCI PROSZĘ PODAĆ NAZWĘ STANOWISKA NA JAKIE SIĘ APLIKUJĘ.

Klauzula dotycząca przetwarzania danych osobowych:
Administratorem danych jest EuropaJob Sp. z o.o. z siedzibą w Kraków 30-134, Kunickiego 5-201. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.

ZASTRZEGAMY SOBIE PRAWO DO KONTAKTOWANIA SIĘ Z WYBRANYMI KANDYDATAMI.
Kraj pracy:
Holandia
Nie masz CV?
Sprawdź nasz poradnik i zobacz jak napisać dobre CV
Uważaj na fałszywe oferty pracy!!!
Przeczytaj jakie sztuczki stosują oszuści i jak się przed nimi ustrzec.

Dane ogłoszeniodawcy

Kontakt: JOB-NOW
Nr ogłoszenia: 144192
Dodano dnia: 24.01.2023r
Ilość wyświetleń:

Wyślij szybki e-mail do ogłoszeniodawcy

Inne ogłoszenia tego użytkownika:

CIEŚLA BETONOWY

Holandia 24.01.2023r.

MECHANIK SAMOCHODOWY

OPERATOR MONTAŻU

STOLARZ

STOLARZ

ELEKTRYK BUDOWLANY

MURARZ

MURARZ

OPERATOR MONTAŻU WEWNĘTRZNEGO

SPAWACZ

SPAWACZ

Niemcy 24.01.2023r.

SPAWACZ MIG/MAG NA PREFABRYKATY

SPAWACZ MIG/MAG

Francja 24.01.2023r.

Nowe ogłoszenia na e-mail

Powiadomienia o nowych ofertach na skrzynę pocztową.