Praca w Holandii od zaraz

Uprecruiment | 9euro/h 15euro/h | Holandia | Zarobki: nie podano
poszukuje pracowników na wyjazd do
HOLANDII OD ZARAZ-BEZ DOŚWIADCZENIA BEZ ZNAJOMOŚCI JĘZYKA
Zakres obowiązków:
sortowanie, pakowanie owoców, pakowanie sałatek
Szklarnie, kwiaty, plauzowanie chryzantem, wyrywanie, sadzenie, pakowanie kwiatów doniczkowych )
Oferujemy:
- praca na dłuższy okres na podstawie umowy Holenderskiej
- opieka i pomoc polskojezycznych koordynatorów
- wypłaty przelewane na konto
- zakwaterowanie oraz transport do pracy
Oczekiwania:
- sprawność fizyczna,
- zaangażowanie w powierzone obowiązki
- dyspozycyjność na minimum 3-6 miesięcy
- mile widziane prawo jazdy kategorii B
Pomożemy ci w zorganizowaniu wyjazdu z Polski do Holandii
Jeśli zainteresowała cię ta oferta zadzwoń lub wyślij SMS, oddzwonimy do ciebie
Kraj pracy:
Holandia
Zarobki:
9euro/h 15euro/h
Nazwa agencji pracy:
Uprecruiment
Nie masz CV?
Sprawdź nasz poradnik i zobacz jak napisać dobre CV
Uważaj na fałszywe oferty pracy!!!
Przeczytaj jakie sztuczki stosują oszuści i jak się przed nimi ustrzec.

Dane ogłoszeniodawcy

Kontakt: Jakub Dzwoniarski
Telefon: 784619597
Nr ogłoszenia: 135446
Dodano dnia: 17.05.2022r
Ilość wyświetleń:

Wyślij szybki e-mail do ogłoszeniodawcy

Ogłoszenia podobne:

Nowe ogłoszenia na e-mail

Powiadomienia o nowych ofertach na skrzynę pocztową.