KAMIENIARZ- Niemcy- Kreuztal

LUPA PERSONAL | 12,20€+40€ | Niemcy | Zarobki: nie podano
Agencja pracy LUPA PERSONAL jest niemiecką firmą z polskimi korzeniami, działającą na rynku od wielu lat. Oferujemy zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę dla kandydatów z terenu UE
Nasze motto : „Sukces firmy zależy od jego pracowników” – zostań jednym z nich!

Poszukujemy kandydatów na stanowisko:

KAMIENIARZ

Miejsce pracy: Niemcy – 57223 Kreuztal
Nr ref: KREUZ/DE/2021

Zakres obowiązków:
- samodzielne wykonywanie zleconych prac kamieniarskich
- praca w zakładzie kamieniarskim jak również na budowach w okolicy zakładu
- produkcja oraz montaż schodów, parapetów, nagrobków, pomników
- rzeźbienie liter na nagrobkach/pomnikach
- stawka: 12,20 E brutto/H + 40 E netto diety dziennej

Wymagania:
-doświadczenie zawodowe
-samodzielność
-podstawowa znajomość języka niemieckiego (poziom A2) i/lub znajomość języka angielskiego
-precyzja i dokładność
-samochód na wyjazd

Oferujemy:
-umowę na warunkach niemieckich, którą otrzymasz już przed przyjazdem do Niemiec
-do atrakcyjnej stawki godzinowej dodajemy diety dzienne netto
-mówimy po polsku – nasi koordynatorzy służą pomocą 24h/7
-zakwaterowanie
-dodatek urlopowy i świąteczny
-możliwość pracy w godzinach dodatkowych płatnych od +25%
-odzież roboczą
-płatny urlop od 24 dni w roku

Zainteresowany? Wyślij swoje aktualne CV wraz z zgodą na przetwarzanie danych osobowych na adres: profil@lupa-personal.de dodając w temacie numer referencyjny: KREUZ/DE/2021
Kraj pracy:
Niemcy
Zarobki:
12,20€+40€
Nazwa agencji pracy:
LUPA PERSONAL
Więcej na stronie www:
Nie masz CV?
Sprawdź nasz poradnik i zobacz jak napisać dobre CV
Uważaj na fałszywe oferty pracy!!!
Przeczytaj jakie sztuczki stosują oszuści i jak się przed nimi ustrzec.

Dane ogłoszeniodawcy

Kontakt: Kamila
Telefon: +49 170 522-5853
Nr ogłoszenia: 110321
Dodano dnia: 01.03.2021r
Aktualizacja: 13.04.2021r
Ilość wyświetleń:

Wyślij szybki e-mail do ogłoszeniodawcy

Inne ogłoszenia tego użytkownika:

OPERATOR FREZAREK CNC - bez znajomości j.niemieckiego

Niemcy 10,50€ +35€ LUPA PERSONAL 22.04.2021r.

PRACOWNIK SPRZATAJACY SILOSY PRZEMYSLOWE

Niemcy 11€+30€ LUPA PERSONAL 22.04.2021r.

OPERATOR KRAWEDZIAREK CNC - bez znajomości j.niemieckiego

OPERATOR MASZYN CNC - bez znajomości j.niemieckiego

PRACOWNIK SPRZATAJACY - ALPINISTA PRZEMYSLOWY

Niemcy 11€+30€ LUPA PERSONAL 21.04.2021r.

MECHANIK SAMOCHODOW CIEZAROWYCH

Niemcy 13€+40€ LUPA PERSONAL 19.04.2021r.

MECHANIK SAMOCHODOW OSOBOWYCH I UZYTKOWYCH

Niemcy 12€+40€ LUPA PERSONAL 19.04.2021r.

POMOCNIK MURARZA - NIEMCY

Niemcy 12,20€+40€ LUPA PERSONAL 16.04.2021r.

POMOCNIK KAMIENIARZA - NIEMCY

POMOCNIK TOKARZA - NIEMCY- Northeim