PRACOWNIK PRODUKCYJNY - produkcja wiązek kablowych- Niemcy - Schwarzenbach

LUPA PERSONAL | 10,45€ +30€ | Niemcy | Zarobki: nie podano
Agencja pracy LUPA PERSONAL jest niemiecką firmą z polskimi korzeniami, działającą na rynku od wielu lat. Oferujemy zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę dla kandydatów z terenu UE
Nasze motto : „Sukces firmy zależy od jego pracowników” – zostań jednym z nich!

Poszukujemy kandydatów na stanowisko:

PRACOWNIK PRODUKCYJNY
(produkcja wiązek kablowych)

Miejsce pracy: Niemcy – 95126 Schwarzenbach an der Saale
Nr ref: PPK/DE/2021

Zakres obowiązków:
- produkcja kabli, przewodów i wiązek elektrycznych
- cięcie kabli: ręcznie lub za pomocą automatycznych maszyn tnących
- wyposażenie zestawów kablowych w styki i kontakty za pomocą narzędzi oraz maszyn
- kompletowanie kabli w całość
- zakładanie obudów przyłączeniowych
- pakowanie, etykietowanie
- Stawka: 10,45 E brutto/H + 30 E diety/ za dzień roboczy

Wymagania:
-mile widziane doświadczenie w produkcji wiązek kablowych
-zręczność i zdolności manualne
-samodzielność, koncentracja i precyzja
-komunikatywna znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie (poziom B1/B2)
-samochód na wyjazd

Oferujemy:
-umowę na warunkach niemieckich, którą otrzymasz już przed przyjazdem do Niemiec
-do atrakcyjnej stawki godzinowej dodajemy diety dzienne netto
-mówimy po polsku – nasi koordynatorzy służą pomocą 24h/7
-zakwaterowanie
-dodatek urlopowy i świąteczny
-możliwość pracy w godzinach dodatkowych płatnych od +25%
-odzież roboczą
-płatny urlop od 24 dni w roku

Zainteresowany? Wyślij swoje aktualne CV wraz z zgodą na przetwarzanie danych osobowych na adres: profil@lupa-personal.de dodając w temacie numer referencyjny: PPK/DE/2021
Kraj pracy:
Niemcy
Zarobki:
10,45€ +30€
Nazwa agencji pracy:
LUPA PERSONAL
Więcej na stronie www:
Nie masz CV?
Sprawdź nasz poradnik i zobacz jak napisać dobre CV
Uważaj na fałszywe oferty pracy!!!
Przeczytaj jakie sztuczki stosują oszuści i jak się przed nimi ustrzec.

Dane ogłoszeniodawcy

Kontakt: Kamila
Telefon: +49 170 522-5853
Nr ogłoszenia: 109926
Dodano dnia: 23.02.2021r
Ilość wyświetleń:

Wyślij szybki e-mail do ogłoszeniodawcy

Inne ogłoszenia tego użytkownika:

KAMIENIARZ- Niemcy - różne miejscowości

Niemcy 12,20€+40€ LUPA PERSONAL 04.03.2021r.

SZWACZ/KA- Niemcy- Pfaffen-Schwabenheim

Niemcy 10,50€+35€ LUPA PERSONAL 03.03.2021r.

KAMIENIARZ- Niemcy- Kreuztal

Niemcy 12,20€+40€ LUPA PERSONAL 01.03.2021r.

PRACOWNIK MAGAZYNU-KOMISJONER- Niemcy- Bernkastel-Kues

Niemcy 11,15€ +30€ LUPA PERSONAL 25.02.2021r.

Mechanik samochodowy- Niemcy- blisko granicy PL/DE

Niemcy 12€/h + 40€/diety LUPA PERSONAL 25.02.2021r.

ELEKTRYK UTRZYMANIA RUCHU - Niemcy- Birkenfeld

Niemcy 12,50€/h + 40€/diety LUPA PERSONAL 25.02.2021r.

KAMIENIARZ- Niemcy - Heidenheim-Schnaitheim

Niemcy 12,20€+40€ LUPA PERSONAL 25.02.2021r.

MONTER- Niemcy- Bernkastel-Kues

ŚLUSARZ-SPAWACZ- Niemcy- Bernkastel-Kues

PRACOWNIK MAGAZYNU-KOMISJONER- Niemcy- Schoneck