PRACOWNIK MAGAZYNOWY - składanie wózków kwiatowych

EUROWORK | do ustalenia | Holandia | Zarobki: nie podano
Agencja Pośrednictwa Pracy EUROWORK
od 14 lat świadczy usługi na najwyższym poziomie,
zapewniając pracownikom dostęp do stabilnych i
umożliwiających rozwój ofert pracy na rynku Unii Europejskiej.

Dla naszego klienta w Holandii poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Aalsmeer
Termin rozpoczęcia pracy: od zaraz
Praca na min.6 miesięcy z możliwością przedłużenia

Główne obowiązki:
Praca w firmie zajmującej się przetwórstwem kwiatów. Do obowiązków pracownika będzie należało m. in. budowanie wózków kwiatowych lub ich reperowanie.

Kogo szukamy?
Osób komunikujących się w języku angielskim
Posiadających prawo jazdy (mile widziane)
Osób chętnych do podjęcia pracy fizycznej
Doświadczenie na podobnym stanowisku

Co możemy Ci zaoferować?
Stawkę od 10-10,50 brutto/h
Zakwaterowanie i ubezpieczenie
Pracę między godziną 8 a 17
Możliwość nadgodzin
Pomoc w organizacji wyjazdu oraz w załatwianiu wszystkich formalności

Link do aplikacji ---> https://bit.ly/34ewFKx

Nasza firma pracuje zgodnie z prawem Unii Europejskiej –
posiadamy certyfikat Ministerstwa Pracy nr 2476.
Kraj pracy:
Holandia
Zarobki:
do ustalenia
Nazwa agencji pracy:
EUROWORK
Nie masz CV?
Sprawdź nasz poradnik i zobacz jak napisać dobre CV
Uważaj na fałszywe oferty pracy!!!
Przeczytaj jakie sztuczki stosują oszuści i jak się przed nimi ustrzec.

Dane ogłoszeniodawcy

Kontakt: Katarzyna
Telefon: 572607777
Nr ogłoszenia: 103442
Dodano dnia: 22.10.2020r
Aktualizacja: 03.11.2020r
Ilość wyświetleń:

Wyślij szybki e-mail do ogłoszeniodawcy

Inne ogłoszenia tego użytkownika:

PRACOWNIK PRODUKCYJNY

Holandia do ustalenia EUROWORK 22.10.2020r.

PRACOWNIK PRODUKCYJNY (warzywa/owoce)

PRACOWNIK MAGAZYNU POCZTOWEGO (stawka do 13,03 euro/h!)

TWORZENIE BUKIETÓW KWIATOWYCH

PRACOWNIK MAGAZYNU - skanowanie i pakowanie produktów

PRACOWNIK MAGAZYNU KURIERSKIEGO

Nowe ogłoszenia na e-mail

Powiadomienia o nowych ofertach na skrzynę pocztową.