Operator Wózka Widłowego

PZP Personel | od 11,50 euro/h brutto | Niemcy | Zarobki: nie podano
Zajmujemy się rekrutacją pracowników dla sprawdzonych, niemieckich firm. Świadczymy wysokiej jakości usługi rekrutacyjne, mające zadowolić potencjalnego pracownika i jego pracodawcę
Dla naszego Klienta poszukujemy obecnie osoby na stanowisko

OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO

Region zatrudnienia: Dolna Saksonia/Niemcy

Podstawowe obowiązki:
- Doświadczenie zawodowe w obsłudze wózka widłowego, spalinowego lub elektrycznego, wózka z ładowaniem czołowym, obsługa wysokich regałów
- Praca z towarami ciężkimi i lekkimi, praca w hali magazynowej i na zewnątrz
- Prawidłowa obsługa dopasowanie i przechowywanie różnego rodzaju palet, komisjonowanie zamówień klientów
- Gotowość do samodzielnej pracy w magazynie, rzetelne podejście do wykonywanej pracy, dokładność i punktualność, zorientowanie na pracę zespołową

Oferujemy pracę na przejrzystych warunkach:
- Niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony w AMZ Personal GmbH lub zawartą bezpośrednio z pracodawcą, niemieckie zarobki i płatny urlop
- Dodatkowo diety i dodatki za zmiany nocne oraz pracę w weekendy i święta

Każdemu zatrudnionemu gwarantujemy:
- Pracę w stabilnej finansowo firmie, terminowość wynagrodzeń
- Opłacane składki emerytalne nabywanie niemieckich świadczeń emerytalnych
- Ubezpieczenie socjalne i zdrowotne dla pracownika i jego rodziny,
świadczenia na dzieci, bezpłatne ubranie robocze
- Zakwaterowanie płatne i pomoc polskiego konsultanta przez cały okres zatrudnienia

Wymagania:
- Doświadczenie w pracy jako operator wózka widłowego
- Posiadanie własnego samochodu w celu zachowania niezależności mobilnej
- Komunikatywny język niemiecki

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV ze zdjęciem na adres elblag@pzp-personel.pl lub telefonicznie 55 230 4441. www.pzp-personel.pl
Kraj pracy:
Niemcy
Zarobki:
od 11,50 euro/h brutto
Nazwa agencji pracy:
PZP Personel
Więcej na stronie www:
Nie masz CV?
Sprawdź nasz poradnik i zobacz jak napisać dobre CV
Uważaj na fałszywe oferty pracy!!!
Przeczytaj jakie sztuczki stosują oszuści i jak się przed nimi ustrzec.

Dane ogłoszeniodawcy

Kontakt: Doradca Personalny Ewa
Telefon: 55 230 4441
Nr ogłoszenia: 103360
Dodano dnia: 21.10.2020r
Aktualizacja: 02.11.2020r
Ilość wyświetleń:

Wyślij szybki e-mail do ogłoszeniodawcy

Inne ogłoszenia tego użytkownika:

Analityk wsparcia informatycznego (m/k)

Niemcy PZP Personel 21.10.2020r.

IT Analityk Procesów Biznesowych (m/k)

IT EDI Specjalista (m/k)

JD Edwars Junior Administrator CNC (m/k)

Kierownik Liniowy (m/k)

Operator/Instalator linii opakowań (m/k)

Administrator systemu i sieci (m/k)

Kierownik Projektu (m/k) Dygilitalizacja

Kierownik Projektu IT (m/k)

Nowe ogłoszenia na e-mail

Powiadomienia o nowych ofertach na skrzynę pocztową.