Hydraulik – Lipsk , Niemcy (do 19€ /h.)

ABC Work | | Niemcy | Zarobki: nie podano
ABC Work (licencja nr 12912) – Aktualnie dla naszych niemieckich partnerów poszukujemy osób do pracy na stanowisku Hydraulik

Poszukujemy osób z całej Polski.
Szukasz pracy w innym zawodzie? Twoi znajomi szukają pracy za granicą?
Wyślij CV a z pewnością znajdziemy dla Ciebie ofertę.

Hydraulik

Miejsce pracy: Lipsk, Niemcy

Oferujemy:

Atrakcyjne wynagrodzenie 12€ /h. + do 7€ diety godzinowej netto
niemiecka umowa o pracę na czas nieokreślony
nieopodatkowany dodatek do każdego dnia pracy
stała opieka polskiego koordynatora
pomoc w dopełnieniu formalności związanych z wyjazdem
indywidualnie ustalany termin wyjazdu
możliwość skorzystania z firmowego zakwaterowania
ubezpieczenie zdrowotne
liczba godzin zagwarantowana w umowie
terminowo wypłacane wynagrodzenie
dobre warunki pracy, miła atmosfera
indywidualne podejście do każdego kandydata
premie za polecenie kandydata do pracy
Zakres obowiązków:

Montaż instalacji grzewczych
Wymagania:

doświadczenie zawodowe
komunikatywna znajomość języka niemieckiego
własne auto dostępne na wyjazd

Prosimy o wysłanie CV na adres: info@abcwork.eu Więcej aktualnych ofert pracy www.abcwork.eu Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zamieszczonych w niniejszym formularzu oraz dołączonych dokumentach przez ABC Work Sp. z o.o. Sp. K., ul. Terebelska 67a, 21-500 Biała Podlaska, KRS:0000573024 w celu związanym z udziałem mojej osoby w niniejszym w procesie rekrutacyjnym"
Kraj pracy:
Niemcy
Nazwa agencji pracy:
ABC Work
Nie masz CV?
Sprawdź nasz poradnik i zobacz jak napisać dobre CV
Uważaj na fałszywe oferty pracy!!!
Przeczytaj jakie sztuczki stosują oszuści i jak się przed nimi ustrzec.

Dane ogłoszeniodawcy

Kontakt: ABC Work
Nr ogłoszenia: 102069
Dodano dnia: 29.09.2020r
Aktualizacja: 12.10.2020r
Ilość wyświetleń:

Wyślij szybki e-mail do ogłoszeniodawcy

Inne ogłoszenia tego użytkownika:

Blacharz budowlany – Austria

Austria 14,37€ /h. + 26,40 + 15 € dodatku ABC WORK 27.10.2020r.

Operator żurawia wieżowego – Austria

Austria 15,05 €/h + 26,40€ + 15€ dodatku ABC WORK 27.10.2020r.

Monter fasad – Austria

Austria 2100€ netto / mies. + darmowe zakwaterowanie ) ABC WORK 27.10.2020r.

Monter podłóg (parkiety) – Niemcy

Niemcy 2100netto/mc ABC WORK 27.10.2020r.

Spawacz elektrodą – Niemcy

Niemcy 14/h 27.10.2020r.

Kamieniarz – Niemcy

Niemcy 12,00€ /h. + 40,00 € netto diety (do negocjacji) ABC WORK 27.10.2020r.

Monter opon / Wulkanizator – Niemcy (bez języka!)

Niemcy 10,89€ /h. + 40,00 € netto diety (do negocjacji) ABC WORK 27.10.2020r.

Pracownik magazynu / Komisjoner – Lipsk, Niemcy

Niemcy 10,10/h ABC WORK 27.10.2020r.

Mechatronik samochodów ciężarowych – Niemcy

Lakiernik samochodowy – Niemcy (bez języka)

Niemcy 13,50€ /h. + 40,00 € netto diety ABC WORK 27.10.2020r.

Nowe ogłoszenia na e-mail

Powiadomienia o nowych ofertach na skrzynę pocztową.